پنج شنبه ٠٢ آذر ١٣٩٦
نگهداری گوشت به مدت 24 ساعت در یخچال، قبل از خرد کردن و مصرف گوشت تازه جهت پیشگیری از انتقال بیماری تب کریمه کنگو کافی می باشد. جوشاندن شیر به مدت حداقل 3 تا 5 دقیقه باعث از بین رفتن عامل بیماری تب مالت میگردد. گذاشتن پنیر تازه در آب نمک به مدت حداقل 3 ماه یکی از راه های پیشگیری از ابتلا به بیماری تب مالت می باشد. استفاده از بستنی های پاستوریزه یکی از راه های ممانعت از ابتلا به بیماری تب مالت می باشد.
سرویس
اخبار > خدمات قابل تقدیر مجتمع سلامت باروری مادر ارومیه از دیدگاه سازمان بازرسی کل کشور


  چاپ        ارسال به دوست

معاون سازمان بازرسی کل قوه قضائیه مستقر در استان از مجتمع خدمات سلامت باروری مادرارومیه بازدید نمود .

خدمات قابل تقدیر مجتمع سلامت باروری مادر ارومیه از دیدگاه سازمان بازرسی کل کشور

به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت شهرستان ارومیه دکتر آقازاده رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی به همراه پاشایی معاون سازمان بازرسی کل قوه قضائیه مستقر در استان و دکتر صاریخان مشاور اقتصادی رئیس دانشگاه از مجتمع خدمات سلامت باروری مادر ارومیه بازدید نموده و از نزدیک با واحد های این مجتمع از جمله  زایشگاه مدرن ، LDR  ، کلاسهای آموزشی و آمادگی جسمانی فیزیولوژیک  ، واحد های تخصصی پزشک زنان و سونو گرافی ، آزمایشگاه ، پایگاه سلامت ، تغذیه ، روان شناسی بازدید به عمل آورده و از نزدیک در جریان فرآیندهای مختلف ارائه شده قرار گرفتند .

پاشایی معاون سازمان بازرسی ضمن بیان اینکه دانشگاه علوم پزشکی بایستی بیش از پیش در اطلاع رسانی خدمات گسترده وسیع خود تلاش نماید خواستار ارائه گزارش و بیان خدمات قابل تقدیر دانشگاه در این حوزه گردید .

دکتر آقازاده نیز طی سخنانی از گامهای موثر دانشگاه در افزایش کمی و کیفی واحد های آن و برنامه تامین مراقبت در حاشیه شهرها بویژه ارومیه توضیحاتی ارائه نمود و از حمایتهای مقام عالی استان و نیز تلاش دست اندرکاران حوزه بهداشت تشکر نمود .

 

 


٠٨:٤١ - 1396/04/22    /    شماره : ١٤٨٦١    /    تعداد نمایش : ٢٩٣خروج