English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: جمعه ٢٦ مرداد ١٣٩٧


  چاپ        ارسال به دوست

در جلسات گروه های کارشناسی چه میگذرد ؟

جلسه گروه های کارشناسی دی ماه 1396 مرکز بهداشت شهرستان ارومیه برگزار گردید.

جلسه با مضمون گروه های کارشناسی امروز در سالن مرکز بهداشت شهرستان ارومیه برگزار گردید. این جلسه با حضور کارشناسان و کارشناس مسئولین کلیه واحد های مرکز بهداشت شهرستان ارومیه به ریاست دکتر اسم زاده معاونت مرکز بهداشت شهرستان ارومیه حول محور افزایش بازدهی خدمات بی شمار و پایش صحیح همکاران دخیل در امور خدمات رسانی برگزار گردید.

در این جلسه نحوه پایش همکاران محیطی توسط همکاران ستادی بررسی و نواقصات موجود بازبینی گردید و با ارائه راهکارهای گوناگون سعی گردید تا با بهینه سازی این پایش ها و رفع نواقصات پیش رو خدمات خالص تری به ارباب رجوع ارائه گردد. دکتر اسم زاده با تاکید بر اهمیت ارائه صحیح آمار توسط همکاران محیطی و جمع آوری به موقع آن توسط کارشناسان ستاد در رصد همکاران و کارکنان دلسوزتر بیان داشتند: نظارت بر پرداختی همکاران مبتنی بر عملکرد و کیفیت ارائه خدمات فقط از طریق آنالیز آمار و دقت در پایش ها و به ویژه انجام پایشهای محیط امکان پذیر می باشد و نباید از همکاران فعال انگیزه زدایی نمود. وی همچنین با پر رنگ تر دانستن اهمیت پیش گیری بهتر از درمان ، بر حساسیت خدمات ارائه شده اشاره نموده و هر گونه اهمال کاری را در حدمت رسانی به مردم غیر قابل گذشت دانست.

در این جلسه همچنین با مهم شمردن سطح اطلاعات همکاران در سمت شغلی خود ، با نظر جمیع شرکت کنندگان جلسه ، زمان برگزاری آزمون نیاز سنجی ویژه همکاران برنامه ریزی گردید تا همچون سالهای گذشته شاهد برگزاری آزمون مذکور در جهت برنامه ریزی آموزشی برای سال بعد باشیم. این آزمون همه ساله به صورت تخصصی برای تمامی واحد های مراکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی برگزار می گردد تا خلا دانش فنی همکاران شناسایی و نسبت به ارائه آموزشهای لازم اقدام گردد تا در نهایت ارائه خدمات به مردم شریف با کادری مجرب و آگاه انجام گیرد.


١٢:٢٣ - 1396/10/14    /    شماره : ١٧٣٥١    /    تعداد نمایش : ١٤١خروج